Napisz na Zetrzyj mapy

Pisanie lub malowanie na naszych laminowanych mapach jest bardzo proste. Wystarczy mieć suchy marker, zalecamy markę Bic Velleda®, a jak widać na poniższym filmie, możesz narysować i usunąć bezpośrednio na mapie.

Jak malować i wymazywać na mapie?

Laminowane mapy naszej firmy są przygotowane z obu stron warstwą plastiku, która pozwala na łatwe rysowanie suchymi markerami lub markerami, takimi jak te znane z Bic Velleda® tablic prezentacyjnych.


Zastosowania laminowanych map?

Laminowane mapy są przydatne zarówno dla firmy, jak i poszczególnych osób . Od oznaczania tras lub działań komercyjnych po możliwość oznaczenia stref naszej następnej podróży w szybki i wizualny sposób. Wszystkie mapy są dwustronnie laminowane, dzięki czemu można je w prosty sposób umieścić na ścianie.

W dziedzinie biznesu nasze laminowane mapy są używane przez tysiące firm z różnych dziedzin. Od dużych firm logistycznych po więcej lokalnych firm handlowych, aby móc lokalizować swoje działania na terytorium. Podwójne plastikowe zabezpieczenie pozwala również wyczyścić mapę ściereczką służącą również jako punkt odniesienia dla określonego terytorium.

Kup nasze laminowane mapy dla Polski?

Na naszej stronie internetowej znajduje się ponad 1000 map ściennych wykonanych w technologii cyfrowej do malowania i kasowania bezpośrednio w samolocie. Od map świata po mapy miast i regionów. Wszystkie zmienne terytorium, aby móc zwiększyć jego użyteczność.

Wszystkie nasze laminowane mapy zakupione online mają bezpłatną wysyłkę do dowolnego kraju na świecie, dostawa za pośrednictwem UPS lub Fedex, w zależności od obszaru geograficznego, do wszystkich krajów na świecie za pośrednictwem naszych specjalnych białych tekturowych rurek 99 X 5 X 5 cm. Wyodrębnioną mapę można przymocować do ściany za pomocą taśmy dwustronnej lub umieścić w ramce.