Miasta

W naszym sklepie internetowym oferujemy mapy ścienne trzech największych miast we Włoszech: Rzymu, Mediolanu i Florencji. Nasze mapy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a następnie laminowane, co pozwala na pisanie na nich i ich wymazywanie.

Nasze mapy ścienne miast Włoch zawierają dokładne granice i nazwy dzielnic, a także wiele innych ważnych informacji, takich jak linie metra, ważne ulice i place oraz najważniejsze atrakcje turystyczne. Mapy te są idealnym narzędziem do planowania podróży, nauki geografii lub po prostu ozdabiania domów i biur.

Rzym to stolica Włoch i jedno z najpiękniejszych miast na świecie, pełne zabytków i pięknych miejsc, takich jak Kolegium Rzymskie, Fontanna di Trevi, czy Koloseum. Nasza mapa Rzymu pomoże Ci odkryć piękno tego miasta i łatwiej się w nim poruszać.

Mediolan to jedno z najważniejszych miast Włoch, znane z mody i przemysłu, ale także z pięknych miejsc takich jak katedra i plac Duomo, czy galeria sztuki Brera. Nasza mapa Mediolanu pomoże Ci poznać miasto i odnaleźć najważniejsze miejsca.

Florencja to miasto sztuki, znane z licznych muzeów i galerii sztuki, a także z pięknych zabytków takich jak Katedra Santa Maria del Fiore czy Galeria Uffizi. Nasza mapa Florencji pomoże Ci odkryć piękno tego miasta i jego okolic.

Wszystkie nasze mapy ścienne miast we Włoszech są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego wnętrza. Zapraszamy do zakupu naszych map i odkrywania piękna Włoch

Wyświetlanie 1–15 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–15 z 21 wyników